بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟ فکر کنم این سوال برای شما هم پیش اومده که سراغ بهترین استیک تهران را از کی باید گرفت و توی کدوم رستوران های تهران میشه یک استیک درست و درمان و به درد بخور خورد و لذت برد و صفا کرد. راستش با توجه به قیمت بالای استیک، به نظرم اتفاقا سوال مهمی هم است و خوبه که آدم قبل رفتن به یک رستوران و سفارش دادن، یک مقدار چشم و گوشش را باز کنه و قبلش تحقیق کنه تا غذای خوبی گیرش بیاد و بعد خوردن اولین لقمه مثل «چی» پشیمون نشه.

برای من بارها پیش اومده که پا به یک رستوران شناخته شده گذاشتم و استیک سفارش دادم و یک پرس غذای مزخرف تحویل گرفتم! یک تیکه گوشت که مزه لاستیک خاور به مزه آن شرف داشت! برای همین امروز این پست را نوشتم که حداقل شما آدرس اشتباهی نروید و وقتی هوس خوردن استیک به سرتون زد، پیش یک استیک فروش کار بلد بروید.

توضیح مفصلی هم بابت هر رستوران ندادم که وقتتان بی جهت گرفته نشود. برای همین اگر خواستید اطلاعات بیشتری از هر کدوم از رستوران هایی که نوشتم، بدست بیاورید، باید زحمت بکشید در قسمت سرچ سایت، اسم رستوران را جستجو کنید تا هم راجع به غذاها و هم راجع به خود رستوران اطلاعات بیشتری بدست آورید.

هم چنین در جریان باشید در طول زمان و با توجه به رستوران های جدیدی که تست می شود، به فهرست رستوران هایی که در ادامه می آید اضافه می شود و رتبه رستوران ها هم به تبع آن تغییر پیدا می کند. برای همین گاه و بیگاه و هر وقت که آنزیم استیک معده تان ترشح کرد، یه سر به این پست بزنید و یا عبارت «بهترین استیک تهران» را در گوگل سرچ کنید. نکته آخر هم اینکه، در رتبه بندی رستوران ها، بعضا یک رتبه به چندین رستوران اختصاص داده شده. مثلا ممکن است ۳ تا رستوران «رتبه ۱ » داشته باشیم. این دلیلش اینه که امکان انتخاب بین گزینه ها ممکن نبوده و همه این گزینه ها برای من در یک سطح بودند.

راستی لطفا اگر پاتون به این رستوران ها و یا رستوران های دیگری که استیک خوبی داشتند باز شد، بیایید و زیر همین پست نظر بدید، تا شما هم در این کشف بزرگ شریک شوید. مرسی

رستوران های که تا حالا استیک شون تست شده: رستوران رنسانس(عصر)، پیتزا پنتری، رستوران قاراشی همایون، رستوران دارچین، رستوران ورسای، رستوران فلینی، رستوران بیژه ( مانژیامو)، خانه استیک پاسداران، رستوران موفتار، مم مد (ممد) استیک هاوس، رستوران باکس کلاسیک، رستوران کاسه، رستوران بوریتو، رستوران مانسون

 

 استیک های برتر :

استیک شماره ۴: رستوران رنسانس

-رستوران-رنسانس-فودیرو-foodiro-7 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

رتبه چهارم ما در لیست «بهترین استیک تهران»، برای رستوران «رنسانس» است. رستوران رنسانس رستورانی است در بلوار دادمان شهرک غرب که غذاهای ایتالیایی دارد و آشپزخانه اش زیر نظر سرآشپز رنجبر (آشپز برنامه آشپزی شبکه ۳) کار می کنه. رنسانس با اینکه رستورانی تازه تاسیس است، اما خیلی خوب جا افتاده و همیشه خدا هم شلوغه. قیمت غذاهای رستوران هم واقعا معقول و مناسبه. استیک رنسانس هم واقعا خوبه و در لیست بهترین های تهران قرار می گیره.

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، بعد از بیمارستان آتیه، شماره ۴۱

نام غذاقیمت غذا
استیک آلامد۴۶۰۰۰ تومان
فیله مینیون۴۶۰۰۰ تومان
حق سرویسندارد
مالیاتفکر کنم نداره

 

استیک شماره «تو مایه های ۳»: کافه رستوران بوریتو

-بوریتو-8 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

استیک شماره «تو مایه های ۳» ما هم میرسه به رستوران «بوریتو». بوریتو یک کافه رستورانه خیلی بزرگه که هم منو کافی شاپی داره و هم منو رستورانی. غذاهای رستوران واقعا خوبه و استیک فیله مینیون با سس قارچش، جدا یکی از بهترین های تهرانه. خیلی هم خوشگل و خواستنی سرو میشه؛ توی یک ظرف چدنی که بخارِ داغی غذا داره ازش بلند میشه و صدای جیلیز ویلیزش داره گوش آدم را نوازش میشده! تازه حجم استیکش هم زیاده. شک نکنید که رستوران بوریتو هم یکی از اون رستوران هاست که باید استیکش رو تجربه کنید.

آدرس: خیابان سهروردی، خیابان آپادانا ( خرمشهر)، پلاک ۱۷۲، کافه رستوران بوریتو

نام غذاقیمت غذا
قیمت استیک62000 تومان
حق سرویسندارد
مالیات9%

 

استیک شماره «تقریبا۳ »: رستوران کاسه
-کاسه-9 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

استیک شماره تقریبا ۳ ما در لیست بهترین استیک تهران کسی نیست جز «رستوران کاسه». رستورانی که احتمالا برای خیلی هاتون نام آشنا نیست؛ اما حقیقتش اینه که رستوران بسیار خوبیه. یک غذایی داره این رستوران به اسم «آنتروکت پاریس» که البته در ظاهر استیک نیست اما در باطن همان گوشت استیکی است که بریده بریده شده. طعم آنتروکت پاریس واقعا عالــــــیه، البته به شرطی که سس آنتروکت روی اون با مذاقتون خوش بیاد.

آدرس: بزرگراه کردستان، بین خیابان حکیم اعظم و زاینده رود، مجتمع پارک پرنس، رستوران کاسه

نام غذاقیمت غذا
استیک60000 تومان
حق سرویس10%
مالیات9%

استیک «شماره۳ »: مم مد(ممد) استیک هاوس

-مد-ممد-استیک-هاوس-2 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

«مم مد استیک هاوس» متعلق به رستوران دار معروف، آقای چاووشه که در کنار این خانه استیک، رستوران «ته دیگ» و پیتزا «راز» را هم در سبد برندهای خود داره. مم مد استیک هاوس خیلی تازه وارده و شعبه اولش در دل شعبه آس اِس پ رستوران ته دیگ راه اندازی شده. استیک های مم مد استیک هاوس به روش ترکی طبخ میشه و مانند رستوران قاراشی همایون، استیک اینجا هم با استیک استانداردی که در ذهن دارید، متفاوت است. به نظر من استیک هاش واقعا استثنایی است و مطمئنم با یکبار رفتن، مشتری اش می شوید.

آدرس : اتوبان کردستان، خیابان ۶۴ یوسف آباد، زیر مجتمع آ.اِس.پ. پشت رستوران ته دیگ

نام غذاقیمت غذا
استیکحداقل ۵۵۰۰۰ تومان
حق سرویسندارد
مالیاتندارد

استیک «شماره ۲»: رستوران بیژه (مانژیامو سابق)

-بیژه-فودیرو-foodiro-8 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

رستوران «بیژه (مانژیامو سابق)» هم شماره ۲ را از آن خود می کند. رستورانی که در خیابان ۶۴ یوسف آباد قرار داره. بیژه هم فضای باز دارد و هم فضای سرپوشیده. استیک اینجا هم، الحق و والانصاف استیک خوبی است. حالا خودتون بیایید و تست کنید، باورتون میشه.

آدرس: انتهای یوسف آباد، خیابان ۶۴، پلاک ۱۵

نام غذاقیمت غذا
استیک۵۵۰۰۰ تومان
حق سرویسندارد
مالیات۹%

استیک شماره «تقریبا »۱: رستوران ورسای

-ورسای8 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

سومین شماره یک «بهترین استیک تهران» برای رستوران زیبا، بزرگ و بسیار شیک «ورسای» است. رستورانی در جنب مرکز خرید سرخه، در گاندی شمالی و در پایین جردن. رستوران ورسای یکی از رستوران های باکلاسه تهرانه و فضایی اعیانی و پادشاهی داره. دقیقا برآمده از اسمش که نام کاخی در فرانسه است. استیک اینجا هم تا دلتون بخواد خوشمزه است و جزو استیک های بسیار خوب تهران به حساب می یاد.

آدرس: گاندی شمالی، خیابان خشایار( برادران شریفی)، نبش مرکز خرید سرخه، پلاک ۱۱

نام غذاقیمت غذا
استیک۵۷۰۰۰ تومان
حق سرویس۱۱%
مالیات۹%

استیک شماره «میشه گفت ۱»: رستوران مانسون

-مانسون-8-1 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

استیک شماره «میشه گفت ۱» در لیست بهترین استیک های تهران هم میرسه به رستوران لوکس «مانسون». مانسون در واقع یک رستورانه با غذاهای آسیایی. هم غذاهای دریایی داره و هم غذاهای گوشتی و مرغی؛ البته خب به سبک آسیاییش. کیوب استیک (Cubed steak) رستوران مانسون هم یکی از اون عجیب و غریب هاست که با خوردنش مطمئنم دیوونه میشید و سر به بیابون میذارید. گوشت های بریده بریده شده که یه عالمه سیب زمینی سرخ شده دور و برش را گرفته. واقعا یک چیز بی نظیره!

آدرس: خیابان گاندی، مرکز خرید گاندی، طبقه همکف، رستوران مانسون

نام غذاقیمت غذا
قیمت استیک65000 تومان
حق سرویسندارد
مالیات9%

 


 

استیک شماره نزدیک ۱ :رستوران بیستانگو-بیستانگو-هتل-رامتین-16 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

استیک بی نظیر رستوران بی نظیر «بیستانگو» نیز با افتخار در لیست بهترین استیک تهران، رتبه نزدیک ۱ را به خودش اختصاص میده. بیستانگو رستورانی است فوق العاده؛ تعریف و تمجید ازش در پست مربوط به خودش زیاد کردم اما باز هم اینجا میگم که بیستانگو عالیه. استیک فیله مینیون بیستانگو، با اون سس ترش و شیرین مخصوص که روش میریزه، هم جزو بهترین غذاهای این رستورانه و هم جزو بهترین استیک های تهران.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، روبروی پمپ بنزین، هتل رامتین،پلاک ۲۱۵۳، طبقه زیرین، رستوران بیستانگو

نام غذاقیمت غذا
قیمت استیک58000 تومان
حق سرویسندارد
مالیات9%

استیک شماره در حد ۱: رستوران قاراشی همایون

-همایون-3-1 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

رستوران «قاراشی همایون» هم باز شماره ۱ این رده بندی را به خودش اختصاص میده. رستورانی که در میدان نوبنیاد قرار داره و متعلق به همایون، بازیگر سابق سینمای ایران در دوران قبل از انقلابه. نام استیک معروف اینجا «جیلیز ویلیز» است و اصولا همه به این رستوران می آیند که همین استیک جیلیز ویلیز را نوش جان کنند. استیک قاراشی همایون، سبک پخت و طبخش به روش ترکی است و با استیک های متعارف، متفاوت است. مزه اش هم بی نظــــیره. واقعا بی نظـــــــیر.

آدرس: میدان نوبنیاد، نبس کوهستان پنجم

نام غذاقیمت غذا
استیک۵۵۰۰۰ تومان
حق سرویسراستش یادم نیست!
مالیات۹%

استیک شماره ۱: رستوران دارچین

-دارچین-9 بهترین استیک تهران مال کدوم رستورانه؟

شماره یک پست «بهترین استیک تهران» متعلق به رستوران «دارچین» است. احتمالا یا رفته اید و یا با یک احتمال بالاتر، اسمش را شنیده اید. پشت هتل بزرگ تهران در خیابان ناهید و در ساختمانی که به رنگ نارنجی درآمده، قرار داره. دارچین رستورانی است که هم غذاهای ایرانی دارد و هم غذاهای خارجی و به حق میشه گفت که استیکش، بهترین استیک تهران است.

آدرس: خیابان ولیعصر، بین عباس آباد( بهشتی) و تخت طاووس(مطهری)، کوچه ناهید(پشت هتل بزرگ تهران)، پلاک ۶۸

نام غذاقیمت غذا
استیک۵۵۰۰۰ تومان
حق سرویسندارد
مالیات۹%

 

فعلا همین ها را داشته باشید تا بعد! این داستان ادامه دارد…

نویسنده

و من محمد دولت زاده، همانکه می نویسد اندر احوالات خوراکی ها تا چنگ بزند مزه ها و طعم ها را و روایت کند مکاشفات و مشاهدات خود را؛ تا بلکه مخاطبش را به قواره یک نوک قاشق روشن سازد. همانکه عهد کرده است، سخنی نراند که خوانندگانش گویند " شرم باد این جوانک را"

یک دیدگاه بنویسید