کم نیوتون (Cam Newton) ستاره NFL از برنامه جدیدش با عنوان « رستوران کامیونی » رونمایی کرد.

با وجود شکست در بازی سوپر بال در ماه فوریه اخیر، خط حمله قدرتمند تیم کارولینا پَنتر (Carolina Panther) یعنی « کم نیوتون »، آماده است تا با سعی و تلاش، کار جدیدی را در این فصل به انجام برساند.

این کار جدید در واقع چیزی نیست جز « رستوران کامیونی » با نام « اسموکین اِیسز » (Smokn’ Aces) که قرار است کارش را همزمان با بازی افتتاحیه تیم کارولینا در برابر سن فرانسیسکو در ۱۸ سپتامبر از « استادیوم بانک آمریکا » آغاز کند. فقط یادتون باشه که کم نیوتون، آن فردی نیست که مرغ را برای شما گریل می کند!

براساس گزارش اس بی نیشن (SB nation)، واژه « اسموکین ایسز » برگرفته از نام مستعار نیوتون در بازی های حذفی یعنی « ایس بوگی» (Ace Boogie) است. گرچه این کامیون غذایی تا به حال غذایی سرو نکرده است اما حدس و گمان هایی در رابطه با منوی غذایی که ارائه  خواهد شد، به گوش می رسد. بر اساس گزارش ای اس پی ان ( ESPN )،  این منو قاعدتا شامل ماهی خواهد بود، چون کم نیوتون خودش پسکترین (Pescatarian) است – کسانی که گوشت قرمز مصرف نمی کنند اما با گوشت سفید مسئله ای ندارند – .  همچنین شامل مرغ نیز خواهد بود.

-کامیونی-کم-نیوتون-فودیرو-2 «رستوران کامیونی» ستاره امریکایی

کم نیوتون همچنین اعلام کرده است: این کامیون روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه هر هفته آنجا خواهد بود و قرار است تمامی درآمد هفته اول به برنامه خیریه کمک به افراد نیازمند در شارلوت اهدا شود.

واقعا انتظار کشیدن برای دیدن منوی اسموکین ایسز خیلی سخته…

راستی فکر می کنید اگه علی دایی، علی منصوریان و یا علی پروین می خواستند از این رستوران های کامیونی راه بندازند، اسم رستورانشون چی بود  و چی چی درست می کردند؟

 

 

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید