آیا کسی را می شناسید که با اشتیاق بتواند یک عالمه پن کیک را یکی پس از دیگری بخورد؟ اصولا همه پس از خوردن چند تا پن کیک احساس سیری می کنند و کنار می کشند. اما خوب بعضی ها هم هستند که از این قاعده مستثنا اند و برای رقابت و رکوردشکنی هم که شده حاضرند یک خروار پنک کیک نوش جان کنند. مت استونی (Mat Stony) یکی از همین هاست.

این فرد علاقه مند به مواد غذایی یک رکورد عجیب جهانی از خود به ثبت رسانده است. او تعداد ۱۱۳ پن کیک را در کمتر از ۸ دقیقه در مسابقات قهرمانی پن کیک خوری که امسال در چیکو (Chico) برگزار شد، خورده است. این کار بزرگ و البته عجیب، یک جورایی تلخ و شیرین است، چون از یک طرف خوردنی خوشمزه ای مثل پن کیک را داری پشت هم می خوری و به هر حال داری کیف می کنی، اما از طرفی دیگه، قصه بر سر خوردن پنج تا و ده تا و حتی بیست تا نیست، بحثه خوردن بالای صدتا پن کیکه !

ویدیو زیر لحظه پیروزی او را به نمایش می کشد. قطعا بعد از تماشای این ویدیو هوس خوردن پن کیک به سر شما هم می زند؛ ولی مطمئنم حتی اگه خودتان را بکشید هم نمی توانید نصف این مقدار را بخورید.

http://

 

 

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید