اجازه بدهید اعتراف کنم که من همیشه یه جورایی با قهوه درگیری داشتم. یعنی من جز اون آدم هایی هستم که بدون قهوه نمی توانند زندگی کنند.  واقعا نمی­تونم آخرین روزی را که بدون قهوه سر کردم به یاد بیاورم. همین الانش هم لیوان قهوه ­ام توی دستم است. مزه کفش کهنه چرمی هم می دهد ولی من باز مشغول خوردنش هستم. چرا ؟!؟! چون من مشکل دارم و یه جورایی به قهوه معتادم. خب هر کسی یه جوریه منم اینجوریم دیگه!!..

خوشبختانه برای هر مشکلی یه راه حلی وجود دارد و برای مشکل من نیز اخیرا راه حلی خلاقانه طراحی شده است و در قالب یک ساعت زنگ دار قهوه ساز به نام باریسور (Barisieur)به دنیا معرفی شده است.

-9 ساعتی که به شما قهوه تازه می دهد

این اختراع جالب و خلاقانه نه تنها شما را در حین بیدارکردن از خواب، به یک فنجان قهوه – همراه با نوای دلپذیر چک چک کردن قهوه در فنجان – مهمان می کند، بلکه لیوان قهوه شما را گرم نگه می دارد و فضا را از رایحه قهوه پر می کند. هم چنین مقداری قهوه و شکر در کشوی کوچولوی خود برای شما نگهداری می کند، گوشی موبایل شما را شارژ می کند و نهایتا اگر هیچ کدوم از این ها برای شما جذاب نیست باید بگم اشکالی نداره ! چرا که این اختراع بدون هیچ کدوم از این کارها هم می تواند در نقش یک ساعت زیبا برای شما نقش آفرینی کند.

-۲ ساعتی که به شما قهوه تازه می دهد

طراح و سازنده این اختراع آقای جاشوا رِنوف  (Joshua Renouf)که ساکن لندن است، مدتی است که بی­وقفه روی این طرح کار می­کند تا برای اولین رونمایی رسمی و عمومی سال ۲۰۱۷ آماده شود. برای مراحل پایانی تکمیل این طرح چیزی بالغ بر ۵۰۰ هزار دلار  کمک مردمی جمع آوری شده است.
در ساخت ساعت به کاررفته در این دستگاه از فلز مخصوص و براق ای.اِف  (sleek AF)، فلز ضد زنگ ، شیشه و چوب صیقلی داده شده استفاده شده است. به گفته طرفداران این طرح و متخصصان امر یک عالمه علم در زیر این گجت خوابیده است. هر چند من خیلی سر در نمی­آورم، اما این را می دانم که همه کاری که شما باید بکنید این است که شب این عزیز دل را از آب پرکنید و روی ساعت دلخواه خود کوکش کنید و اتفاق بعدی که برای شما می افتد این است که صبح روز بعد که از خواب بلند می شوید، فنجان قهوه تازه و خوش­عطر خود را آماده در کنار تخت خود خواهید دید.  باید اضافه کنم که حتی می توانید برای ساعت مشخصی از روز مثلا زمان استراحت خود در میان ساعات کاری،این ساعت را کوک کنید و از او بخواهید که قهوه شما را در زمان دلخواهتان آماده کند.

 

-8 ساعتی که به شما قهوه تازه می دهد

در پایان هم بگویم که از اونجایی که هیچ چیز زیبایی در این دنیا ارزان نیست این دستگاه کوچولو و جالب نیز قرار است به قیمت ۴۲۰ دلار پس از رونمایی رسمی به فروش برسد و اگر خیلی مشتاق خریدنش هستید می­ توانید آن را از همین حالا بر روی سایت   www.indiegogo.com با قیمت ۳۰۰ دلار پیش خرید کنید.

 

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”24″ gal_title=”قهوه ساز ساعت زنگدار”]

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید