یک سوال مهم! هدف اصلی از اینکه در ملاقه یا قاشق سرو اسپاگتی یک سوراخ وجود دارد چیست؟ الف) برای آنکه به سرعت بتوانیم آب پاستا یا ماکارانی را بگیریم ب) برای خیره شدن به یک چشم انداز جدید پاستایی!! ج) برای اندازه گیری درست یک وعده یک نفره اسپاگتی

جواب سوال مشخص است: ج

کی میدونست؟

این سوال همیشه یکی از معماهای زندگی بوده! بله جواب این است: برای اندازه گیری مقدار دقیق پخت اسپاگتی برای یک نفر. شما اگر بخواهید ۵۰۰۰ نفر را سیر کنید یا برای خودتان غذا درست کنید و یا اینکه شکم یک بچه ۶ ساله را سیر کنید، فرقی ندارد؛ به هر حال می توانید از این واحد اندازه گیری جالب استفاده کنید. «فقط می بایست اسپاگتی های خام را در درون سوراخ قرار دهید؛ و به این ترتیب، این سوراخ واحد اندازه گیری غذای شما خواهد بود»

Measure-out-one-portion-spaghetti-using-hole-center-pasta-ladle علت وجود سوراخ در ملاقه اسپاگتی

البته توجه داشته باشید که طراحی همه قاشق های پاستا اینگونه نیست و برخی از آنها اصلاً سوراخی ندارند.

این افشاگری ممکن است برخی را که از این مورد عجیب آگاهی نداشتند در فکر فرو ببرد ۱) چرا این را قبلا نمی دانستند ۲) چه رازهای عجیب دیگری در پس لوازم آشپزی دیگر نهاده شده است.

 

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید