اگر شما هم فردی هستید که اسمارت فون در اختیار دارید، شانس شما برای آنکه به این بازی معتاد شوید بسیار زیاد است. این بازی در حال حاضر توانسته است ارزش سهام شرکت «نینتندو» که سازنده این بازی است را میلیاردها دلار افزایش دهد و گیزمودو (Gizmodo) گزارش کرده است که این بازی با جذب شرکای جدید می تواند درآمد خود را حتی از این هم بیشتر کند.

براساس گزارشات گیزمودو، درحال حاضر پوکِمون گو (Pokemon Go) و مک دونالدز در حال رایزنی هستند تا در یکی از کشورهای آسیا که احتمالا ژاپن است با یکدیگر همکاری کنند. در این همکاری، همه رستوران های مک دونالدز در آن کشور تبدیل به Pokéstop (باشگاه) می شوند تا کاربران در آنجا بتواند یا به جمع آوری تدارکات بازی بپردازند یا اینکه با یکدیگر بجنگند.

-گو-و-مکدونالدز-فودیرو-9 مک دونالدز و Pokemon Go

این موضوع باعث خواهد شد تا کاربران این بازی در مک دونالدز گرد هم بیایند که طبیعتاً این گرد هم آمدن، باعث افزایش درآمد برای این رستوران زنجیره ای نیز خواهد شد. از طرفی قدم زدن در محله های مختلف برای پیدا کردن ارتش شما را حتما گرسنه خواهد کرد و راه رفع این گرسنگی می تواند رفتن به مک دونالدز باشد(عجب ایده نابی!!!). اگر همکاری بین دو شرکت در ژاپن موفقیت آمیز باشد، خیلی دور از ذهن نخواهد بود که به زودی در کشورها و مناطق دیگر نیز اسپانسرهای شناخته شده دیگری نیز برای این بازی پیدا شود.

 

نویسنده

نام من سام و شهرتم رحمانی است. اینجا در فودیرو هستم تا برای شما از خواندنی های خوردنی بگویم. از یک عالمه خبر و مطلب خوشمزه، تا حسابی کیفور و سرگرم شوید؛ و در کنارش امّا بیشتر بدانید.

یک دیدگاه بنویسید