تا چند ماه دیگر، نیکول کیدمن ۵۰ ساله می‌شود. پس از پنج دهه زندگی بر روی زمین چه چیزی باعث جوان ماندن این بازیگر شده است؟ شاید فکر کنید می‌خواهیم درمورد کرم دور چشم و چیزهایی شبیه به آن صحبت کنیم، اما در واقع می‌خواهیم بدانیم که نیکول کیدمن چطور توانسته است این چنین خوش اندام، زیبا و جوان باقی بماند. در ادامه تمام اطلاعاتی که توانسته‌ایم در این مورد به دست بیاوریم را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

پروتئین بدون چربی

همانند هر استرالیایی دیگر، کیدمن هم طرفدار پر و پا قرص غذاهای دریایی است. غذاهای استرالیایی مورد علاقه‌ی کیدمن بشقاب غذای دریایی تازه با صدف‌ صخره‌ سیدنی، میگو ببری و خرچنگ است. صدف غنی از پروتئین و گران قیمت است اما گزینه‌های ارزان‌تر مانند تیلاپیلا، یا حتی تن ماهی نیز چربی کم و پروتئین بالایی دارند.

-کیدمن-3 نیکول کیدمن ۴۹ ساله، چطور ۳۵ ساله به نظر می‌رسد

کیدمن معتقد است که همه چیز را می‌توان در حد اعتدال مصرف کرد

هدف کیدمن این است که ۸۰٪ مواقع غذای سالم مصرف کند، و ۲۰٪ را به خوردن غذاهایی که ارزش غذایی بالایی ندارند اختصاص دهد… مثل تنقلاتی که همیشه در اتوبوس گردشگری شوهرش یافت می‌شوند.

مصرف مکمل ویتامین‌ها

برنامه‌های‌ رژیم غذایی ممکن است خسته کننده باشند. باید میزان مشخصی از پروتئین را در بدنتان حفظ کنید و مصرف چربی و کالری‌ها را کاهش دهید و بر این اساس نزدیک به ۱۰۰ نوع غذا را نمی‌توانید بخورید. بنابراین با توجه به اینکه نیکول کیدمن همیشه در سفر است و پیروی از رژیم غذایی سالم برای او تا حدی دشوار است، «مولتی ویتامین روزانه» مصرف می‌کند.

سفارش قهوه عجیب و غریب

کیدمن فوم یا کف شیر را بیشتر از خود قهوه دوست دارد و قهوه را با فوم زیاد و مقدار کمی قهوه سفارش می‌دهد. عجیب است، اما شاید نیکول برای این کارش دلیلی داشته باشد: وقتی فوم قهوه زیاد باشد تمایل کمتری به اضافه کردن شکر و خامه در قهوه خود پیدا می‌کنید.

-کیدمن-2 نیکول کیدمن ۴۹ ساله، چطور ۳۵ ساله به نظر می‌رسد

عادات ورزشی مختلف کیدمن

عشق به ورزش در رگ‌های نیکول جریان دارد، زیرا پدرش ورزشکار و دونده ماراتون بوده است. خانه‌ی کیدمن در نَشویل قرار دارد و ترجیح می‌دهد به جای دویدن کسل کننده روی تردمیل در دل جنگل بدود. سواحل سیدنی هم مکان بسیار زیبایی برای پرداختن به دوندگی است. نیکول کیدمن ورزش‌هایی نظیر یوگا و اسپینینگ را نیز انجام می‌دهد.

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید