وقتی اینستگرام جنیفر لوپز و عکس‌ های او را می‌بینید، شاید از خودتان بپرسید که چطور ممکن است این زن هر سال خوشگل تر از سال قبل بشود؟ جواب این است: کار و تلاش زیاد و متکی بودن به یک رژیم غذایی سالم. در ادامه توضیح بیشتری در مورد شیوه زندگی جنیفر می‌دهیم.

غذاهای فرآوری شده هیچ جایی در رژیم غذایی جنیفر ندارند

تقریبا هر غذایی که جنیفر می‌خورد، اُرگانیک است. مثلا شاید یک وعده نهار معمولی او شامل ماهی سالمون و سالاد سبزیجات باشد. کلم بروکلی، فلفل دلمه، کدو سبز با سرکه، کلم پیچ با پنیر، و تخمه کدو بو داده، مرغ پخته شده به سبک سنتی با سیب زمینی شیرین آب پز از جمله خوراکی‌های مورد علاقه‌ی جنیفر هستند. او همچنین به مصرف پروتئین بدون چربی مقید است و می‌گوید: «پروتئین مدت زمان زیادی احساس سیر بودن به من می‌دهد.» جنیفر روز خود را با مصرف انواع توت، ماست و عسل آغاز می‌کند.-لوپز-3 چطور جنیفر لوپز ۴۷ ساله، ۲۷ ساله به نظر می‌رسد!

 

جنیفر میان وعده‌هایش را با دقت انتخاب می‌کند

فعالیت جنیفر لوپز در زمینه‌ی خوانندگی، بازیگری و همچنین داوری مسابقات رقص نشان می‌دهد که جنیفر زندگی پر تکاپویی دارد. در این میان جنیفر می‌تواند از چیپس و تنقلات ناسالم به عنوان میان وعده‌های کاری‌اش استفاده کند، اما او می‌گوید: « من همیشه میان وعده های سالمی مثل میوه و سبزیجات همراه خود دارم.»-لوپز-2 چطور جنیفر لوپز ۴۷ ساله، ۲۷ ساله به نظر می‌رسد!

 

نقاط ضعف و قوت جنیفر

نقطه ضعف جنیفر بستنی، کوکی، و کیک‌های حاوی شکلات چیپسی هستند. اما سیگار، مشروب و کافئین مصرف نمی‌کند و فقط در مناسبت‌های خاص در مصرف قهوه بدون کافئین افراط می‌کند.

 

جنیفر فقط یک نوع ورزش را دنبال نمی‌کند

هنگامی که در لس انجلس است با تریسی اندرسون، مربی گوئینت پالتر و کتی لی، ورزش می‌کند و هنگامی که به نیویورک می‌رود تحت نظر دیوید کریش ورزش می‌کند. «این دو مربی دو روش کاملاً متفاوت دارند و من عاشق تفاوت سبک آن‌ها هستم. ورزش کردن با دو شیوه‌ی مختلف ترفند خوبی است که حتی اگر به صورت انفرادی ورزش ‌کنید هم می‌توانید آن را پیش بگیرید. دیوید طرفدار انواع نرمش‌های شنا و بوکس است، درحالیکه اندرسون طرفدار سبک آزاد است. این به معنی است که تمام اندام بدن ورزیده و خوش فرم می‌شوند.»

-لوپز-4 چطور جنیفر لوپز ۴۷ ساله، ۲۷ ساله به نظر می‌رسد!

 

چرا پوست جنیفر هنوز شاداب به نظر می‌رسد

جنیفر می‌گوید : «خیلی کم پیش می‌آید که زیر نور خورشید بروم، و اگر هم بروم، مقدار زیادی کرم ضد آفتاب استفاده می‌کنم. مهمترین دلیلی که کافئین و الکل مصرف نمی‌کنم محافظت از پوستم است زیرا این مواد به مرور زمان پوست را پیر می‌کنند و عدم مصرف این مواد باعث شادابی و شفافیت پوست می‌شود.»

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید