برخی مهارت های زندگی به قولی تغییر دهنده بازی هستند: مثلا همین «بازکردن درب قوطی»، وقتی ابزار درب بازکن را در اختیار نداریم. اینجا می خواهیم یک روش دیگر را برای تغییر بازی به شما یاد بدهیم. بازکردن درب قوطی بدون دربازکن توسط فردی به نام دیو هکس (Dave Hax) در کانال یوتیوبی که به نام همین فرد است به همه آموزش داده شده است. در این ویدیو، دیو هکس به بینندگان نشان می دهد که چگونه با یک قاشق معمولی درب قوطی را باز کنید و از محتویات آن لذت ببرید.

با استفاده از انتخاب یک زاویه درست و فشار ملایم، شما می توانید یک سوراخ کوچک بر روی درب قوطی ایجاد کنید. زمانی که این سوراخ را ایجاد کردید، با استفاده از قاشق می توانید این سوراخ را بزرگ و بزرگ تر کنید تا اینکه درب قوطی را به طور کلی باز کنید. فقط مراقب باشید این روش باعث خواهید شد تا لبه های درب قوطی بسیار تیز شود؛ برای همین ممکن است موجب بریدگی دست شما شود.

شما می توانید این ویدیوی جالب را در زیر تماشا کنید.

http://

 

 

نویسنده

خوردن و خوردنی را از دوران بچگی دوست داشتم و دارم. در واقع می شود گفت که من یک شکمو تمام عیار هستم. راستش حتی فکر اینکه روزی به خاطرعدم سلامت نتوانم شیشلیک به دندان بکشم هم آزارم می دهد. برای همین چی بخورم و چی نخورم همیشه واسم مهم بوده است. من تو فودیرو هستم برای گشت و گذار و نوشتن راجع به همین چیزها. اینجا هستم برای معرفی هر چه بهتر خوراکی ها....

یک دیدگاه بنویسید